Opinie kLIENTÓW

Zwrotu "Najwyższy poziom obsługi klienta" używamy niemal zamiennie z nazwą naszej firmy Centrum Nieruchomości Anna Żukowska. Stanowi ona priorytet wszelkiej naszej działalności. Jeśli klient jest zadowolony, my również jesteśmy zadowoleni.

Tutaj znajdują się niektóre opinie naszych klientów na temat naszej pracy:

"Jestem bardzo zadowolona z usług pośrednictwa p.Anny Żukowskiej, sprawne, rzetelne i profesjonalne podejście do klienta." - Irena właścicielka mieszkania przy ulicy Stanisławowskiej.

"Duża WIEDZA I ZAANGAŻOWANIE W SPRZEDAŻY mojego mieszkania. Bardzo skuteczna i życzliwa osoba p. Anna. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę." - Kasia (ul. I PLM Warszawa).

"Mogę polecić biuro p.Anny Żukowskiej. Korzystałam dwukrotnie z usług sprzedawałam i kupowałam mieszkanie. Dobrze doradza i lubi swoją pracę." - Agatha S.GB.

"Super obsługa i niska prowizja - byłam mile zaskoczona" - Sylwia

"Bardzo trudną miałem transakcję, ale P. Ania poprowadziła moją sprawę sprzedaży mieszkania bez zarzutu, mimo, ze ja już zwątpiłem, ona wytrwała do końca. Pomaga w trudnych sprawach." - Robert z ul. Warszawskiej Mińsk Mazowiecki.

"Jestem niezmiernie wdzięczna, ta Pani wyciągnęła moje mieszkanie z rąk komornika i sprzedała je bardzo szybko." - Aneta z ul. Kopernika

"Żadna agencja nie mogła sprzedać mojego mieszkania, a byłam w trudnej sytuacji rodzinnej. Na szczęście moje 72m2 zostało szybko sprzedane przez Centrum Nieruchomości Anna Żukowska." - Małgorzata, ul. Mireckiego

"Już od pierwszego spotkania wiedziałem, że Centrum Nieruchomości Anna Żukowska to świetny wybór. Przyjazny i doinformowany broker poprowadził mnie przez wszystkie etapy szukania nowego domu. Teraz zdaję sobie sprawę, że gdyby nie Centrum Nieruchomości Anna Żukowska, nie poradziłbym sobie sam z tym przedsięwzięciem. Dziękuję!"

"Szczegółowa i uprzejma konsultacja, żadnych spięć, podchodów: Otrzymaliśmy trzy konkretne oferty w niecały tydzień i wybraliśmy fantastyczne mieszkanie do wynajęcia. Nie ma lepszego sposobu na znalezienie nieruchomości w mieście, niż skorzystanie z usług firmy Centrum Nieruchomości Anna Żukowska. Jeśli ponownie potrzebna nam będzie pomoc, bez wątpienia zwrócimy się do nich jeszcze raz."

"Trudna sytuacja gospodarcza zmusiła nas do przeniesienia się z naszego pięknego domu rodzinnego do mniejszego. Ale nie chcieliśmy jeszcze sprzedawać starego domu, w którym nasza rodzina żyła od pokoleń. Przeżywaliśmy trudny okres, próbując wynająć nasz dom i w momencie, gdy straciliśmy już nadzieję pracownik firmy Centrum Nieruchomości Anna Żukowska znalazł odpowiedzialną rodzinę, która wynajęła nasz dom rodzinny. Nasze finanse są znowu w dobrej kondycji, a dom w bardzo dobrych rękach dzięki firmie Centrum Nieruchomości Anna Żukowska!"

 

Centrum Nieruchomości
Anna Żukowska

Numer licencji 6683

ul. Kościuszki 13/37
05-300 Mińsk Mazowiecki
(budynek Budopolu,
lokal na przeciwko wejścia głównego)

Godziny otwarcia: pn.-pt.: 10.00 - 18.00

tel. kom. 500 032 085, 664 187 649
tel. 25 758 24 43
biuro@centrum-nieruchomosci.com.pl
www.centrum-nieruchomosci.com.pl

© 2014 copywriter by Centrum Nieruchomości | tworzenie stron www: AR Jankowski.media.pl