Usługi

Centrum Nieruchomości Anna Żukowska oferuje szeroką, kompleksową gamę usług; zaczynając od wyszukania odpowiedniej nieruchomości aż po zarządzanie nieruchomością przeznaczoną pod wynajem.

Główny zakres usług pokrywa:

Pośrednictwo: Gwarantujemy profesjonalne i umiejętne pośrednictwo nieruchomości, oparte na dogłębnej znajomości lokalnego rynku nieruchomości oraz na wieloletnim doświadczeniu w branży obrotu nieruchomościami. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ofertę, niezależnie od tego czy chcesz kupić, sprzedać, czy też wynająć.
Konsultacje: Mińsk Mazowiecki stanowi centrum naszej aktywności od wielu lat, co daje nam kompleksową wiedzę o lokalnym rynku i pozwala służyć fachową poradą w przypadku każdego rodzaju transakcji.
Obsługa i administracja wynajmu: Wyręczymy Cię w żmudnym procesie administracji i obsłudze nieruchomości przeznaczonej pod wynajem.
Finansowanie: Pomożemy Ci wybrać najbardziej optymalną opcję finansowania inwestycji, biorąc pod uwagę różne źródła finansowe i rozpatrując najbardziej atrakcyjne formy kredytowania.
Dokumentacja: Oszczędzimy Twój czas przygotowując wszystkie wymagane dokumenty, co pozwoli Ci skupić się na rzeczach najważniejszych. Nasza dogłębna wiedza na temat rynku, planach zagospodarowania terenu oraz księgach wieczystych daje Ci gwarancję uniknięcia wszelkich nieprzyjemnych niespodzianek.?

Centrum Nieruchomości Anna Żukowska oferuje również:

Centrum Nieruchomości Anna Żukowska jest firmą, w której rozumiemy, że zmiana domu to proces bardziej skomplikowany niż prosta transakcja kupna. Dlatego też oferujemy usługi pomocnicze, mające na celu, ułatwić Tobie podjęcie właściwej decyzji i zrealizować transakcję:

Umów się na spotkanie z jednym z naszych brokerów już dzisiaj, a powiemy Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć, by zrealizować swoje plany.

 

Centrum Nieruchomości
Anna Żukowska

Numer licencji 6683

ul. Kościuszki 13/37
05-300 Mińsk Mazowiecki
(budynek Budopolu,
lokal na przeciwko wejścia głównego)

Godziny otwarcia: pn.-pt.: 10.00 - 18.00

tel. kom. 500 032 085, 664 187 649
tel. 25 758 24 43
biuro@centrum-nieruchomosci.com.pl
www.centrum-nieruchomosci.com.pl

© 2014 copywriter by Centrum Nieruchomości | tworzenie stron www: AR Jankowski.media.pl